K - LITTER

 

FØDT / BORN: 26.03.2017

 

MOTHER: CY UCH APHRODITE´S REFLECTION JACKPOT PARTY

AKA: SOPHIA

 

FATHER: N UCH ZOJOMA'S HANDSOME LITTLE FALLOW

AKA: CHILI

 

2 FEMALE

 

Zojoma's Kamelia

Zojoma's Karma

 

2 MALE 

 

Zojoma's Kaptein Kaoz

Zojoma's Kaptein Kasino

 

 

Begge foreldrene er:

 

-øyelyst uten anmerkninger,

 

-patella/kne sjekket med 0/0 på begge sider

 

 

 

Both parents are eyes and patella cleared

 

 

K - Litter: PEDIGREE

Kamelia

IMG_8055IMG_8052IMG_8049 

Karma

IMG_8071IMG_8070IMG_8069IMG_8068

Kaptein Kaoz "Kazo"

IMG_7980IMG_7979IMG_7977IMG_7976

Kaptein Kasino "Leo"

IMG_7989IMG_7987IMG_7986IMG_7984

K-Litter

IMG_2181IMG_2178IMG_2177IMG_7953
IMG_7952IMG_7948IMG_7947IMG_7946
IMG_7944IMG_7943IMG_7942IMG_7941
IMG_7936IMG_7934IMG_7933IMG_7932
IMG_7931IMG_7929IMG_7925IMG_7928
IMG_7927IMG_7926IMG_7924IMG_7923
IMG_7921IMG_7917IMG_7915IMG_7914
IMG_7911IMG_7871IMG_7870IMG_7869
IMG_7868IMG_7867IMG_7866IMG_7865
IMG_7863IMG_7862IMG_7861IMG_7860
IMG_7859IMG_7858IMG_7857IMG_7856
IMG_7855IMG_7854IMG_7852IMG_7851
IMG_7850IMG_7849IMG_7848IMG_7847
IMG_7846IMG_7845IMG_7844IMG_7841
IMG_7840IMG_7839IMG_7838IMG_7837
IMG_7832GirlsGirlsBoys
BoysBoysIMG_7834IMG_7833
IMG_7803IMG_7802IMG_7803IMG_7802
IMG_7801IMG_7800IMG_7799IMG_7782
IMG_7781IMG_7780IMG_7779IMG_7778
IMG_7777IMG_7776IMG_7775IMG_7774
IMG_7773IMG_7772IMG_7767IMG_7766
IMG_7765IMG_7764IMG_7761IMG_7759
IMG_7758IMG_7746IMG_7745IMG_7745
IMG_2097IMG_2093IMG_2094IMG_2090