J-KULLET 

 

FØDT / BORN: 01.08.2015

 

MOTHER: APHRODITE´S REFLECTION GO GO

AKA: MOLLY

 

FATHER: TEDDY BEAR´S FACE THE MUSIC

AKA: KENZO

 

3 GIRLS

 

 Zojoma's Joyful

 

Zojoma's Jewel

 

Zojoma's Je Aime La Vie

 

Begge foreldrene er:

-øyelyst uten anmerkninger,

-patella/kne sjekket med 0/0 på begge sider

 

Both parents are eyes and patella cleared

 

Pedegree J-litter 

 

 

Fotoalbum

Kira-9.4.16Jentene.--jentene9.4.16Joy9.4.16.
Joy,-Joy9.4.16Kira9.4.16Kira.
KiraAmy.-Amy..9.4.16Jentene 9.4.16
Amy 9.4.16AMY.9.4.16J-girl 2,J-litter..
J-girl 2J-litter.J-litterJ-girl 1
kissesSistersJente 2..Jentene..
jenteneJente 2Jente 1Girls..
Girls.a.tre søstrea.livs nytera.søstre
aaa.så trøtta.to jenterIMG_6785
IMG_6782IMG_6781IMG_6778IMG_6777
IMG_6774IMG_6773IMG_6772IMG_6771
IMG_6769IMG_6768IMG_6767IMG_6766
IMG_6765IMG_6764IMG_6763IMG_0658